Blog > Komentarze do wpisu

Co się stało z Radiem Roxy?

No i stało się. Radio Roxy chyba można oficjalnie uznać za popsute.

Od dwóch dni ulubione zespoły tej stacji to Nickelback, Linkin Park i O.N.A., a prowadzący audycje chyba stracili kontrolę nad tym co leci na antenie (i w przypadku Rannego Kakao wcale nie kryją swojego niezadowolenia). Widać ktoś na górze udumał sobie, że jeśli zniżą poziom playlisty do skrzyżowania Eski Rock z RMF FM to nagle słupki słuchalności skoczą w górę o milion procent. Albo nawet dwa miliony. I zupełnie bez znaczenia będzie to, że Eska Rock ma znacznie więcej nadajników.

Obawiam się, że nie tędy droga. Kto słucha Eski Rock, albo RMF-u raczej automagicznie nie zmieni ulubionej stacji na Roxy tylko dlatego, że leci tu Nickelback. Ale w drugą stronę jak najbardziej to działa. Stali słuchacze, którzy widzieli w Roxy alternatywę dla wszechobecnych muzycznych śmieci porzucą Roxy. I będą szukać alternatywy. Najgorsze jest jednak to, że w Polsce nie ma żadnej sensownej alternatywy dla Roxy (albo ja jej nie znam).

Ciekawostka - nowości w playliście Radia Roxy. Kuriozum jest to, że stacja ciągle reklamuje się jako "jedyne radio z muzyką alternatywną" grając to co grają i nie ma żadnego oficjalnego stanowiska stacji (albo nowej kampanii reklamowej typu "Radio Roxy zmienia się w..."). Po prostu cichcem podmieniono playlistę.

Agoro odzyskaj rozum. Proszę. Błagam.

piątek, 16 listopada 2012, fafarafalolhaha

Polecane wpisy